Produkty i usługi

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży produktów przedsiębiorstw Deutsche Tiernahrung Cremer GmbH & Co. KG oraz Gesellschaft für Tierernährung mbH. 

Szczególny nacisk w zakresie rozwoju produktów i doradztwa specjalistycznego kładziemy na zdrowe i wysoce wydajne żywienie zwierząt gospodarskich.


Deutsche Tiernahrung Cremer GmbH & Co. KG – innowacyjne technologie, produkcja i sprzedaż wysokiej jakości mieszanek paszowych pełnoporcjowych i uzupełniających, produktów specjalnych i premiksów dla rolnictwa.

Deutsche Tiernahrung Cremer – spółka córka przedsiębiorstwa Peter Cremer Holding z Hamburga – wytwarzając około 2,8 mln ton mieszanek w 14 nowoczesnych wytwórniach pasz jest liderem niemieckiego rynku paszowego. Podstawowym profilem działalności przedsiębiorstwa jest produkcja mieszanek paszowych dla wszystkich zwierząt użytkowych. Portfolio firmy uzupełnia obszerny program żywieniowy dla zwierząt domowych i hodowli hobbystycznej, karmy dla psów, koni, królików i rasowych gatunków ptaków. Dystrybucja produktów odbywa się pod markami deuka, Club i Nordkraft.

www.deuka.de 


Pod marką GELAMIN w nowoczesnych wytwórniach zlokalizowanych w Wildeshausen (na północy Niemiec w okolicach Bremy) i w Memmingen (Niemcy Południowe/Region Allgäu) przedsiebiorstwo
wytwarza mieszanki mineralno – witaminowe oraz specjalistyczne dodatki paszowe dla trzody chlewnej, bydła i drobiu. 

Portfolio produktów uzupełnia obszerny program żywieniowy dla zwierząt domowych, karmy dla hodowców i włascicieli małych zwierzat oraz oryginalne suplementy żywnosciowe dla psów i koni. 

www.mineralfutter.de